
Premierowy odcinek nowego podcastu, Radio Czułość. O tym, czym właściwie jest ta słynna czułość, jak wygląda w praktyce i czy rzeczywiście jej potrzebujemy.
Stawiamy przed sobą różne zadania, dążymy do różnych celów. Ale jak byśmy się nie starały, żaden plan, czy to wakacyjny, czy zawodowy, czy pomysł na to, jaką matką chciałabym być, nie obejdzie się bez opóźnień i ślepych uliczek.
Może być tak, że te perturbacje spowodują poczucie bycia zawiedzioną. Od tego miejsca, w którym czujemy, że zawodzimy własne oczekiwania, do tego miejsca, w którym zaczynamy być dla siebie samych bardzo surowe i niemiłe, czasami jest bardzo bardzo blisko.
W tym odcinku usłyszycie między innymi:
💛 jak to się stało, że i ja zaczęłam nagrywać swój podcast?
💛 czym właściwie w jest ta słynna czułość?
💛a SAMO-CZUŁOŚĆ?
💛 jak w praktyce wygląda bycie dla siebie czułą (w czterech niezwykle trudnych i pracochłonnych krokach)?
💛 co to znaczy być uważnym / uważną? (tłumaczę, ale przede wszystkim robimy razem ćwiczenie na uważność)
💛 dlaczego ciągle walimy się po głowach i jak przestać?
Posłuchaj całego odcinka:
Możesz posłuchać podcastu też tutaj:
- Spotify: https://spoti.fi/3hux5D6
- Google Podcasts: https://bit.ly/3wzPjr8
- YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCFACqpNeq822uUlvDu2NaPA
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wskakuj na listę uczestniczek BEZPŁATNEGO WEBINARU:

Jeśli chcesz poznać inne mamy, którym też czasami bywa trudno, zajrzyj do naszej grupy na FB: O matko, depresja – grupa wsparcia.
Jeśli czujesz, że twój stan lub stan bliskiej ci osoby jest poważny (np. pojawiają się myśli samobójcze, chęć skrzywdzenia siebie lub innych) SIĘGNIJ PO POMOC. Zgłoś się do najbliższego szpitala psychiatrycznego, albo do szpitala, który ma oddział psychiatryczny (nie jest potrzebne skierowanie, ani ubezpieczenie zdrowotne, w sytuacjach nagłych lekarz musi Cię przyjąć tego samego dnia).
Tutaj znajdziesz też listę placówek w całej Polsce, które udzielają wsparcia osobom w kryzysie: https://liniawsparcia.pl/placowki/
Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123 (codziennie 14.00–22.00)
Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111 (codziennie 14.00–22.00)
Bądźmy w kontakcie
Chcesz dostawać ode mnie wiadomości?
Psychologiczne wskazówki, świeżutkie artykuły, powiadomienia o nowych grupach, warsztatach, kursach i bezpłatnych webinarach prosto do Twojej skrzynki. Bez spamu!